Race

III. RC RALLY ŘEPOV
Registration has already started 11/05/2024. The end of registration will be 23/05/2024
Řepov
25.05.2024 (Saturday)
16 Racers
Race description

Pořadatel: Konda Team

Ředitel závodu: Petr Konečný

Místo konání: Parkoviště u fotbalového hřiště Řepov

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9586515&y=50.3988556&z=16&source=coor&id=14.954874911544806%2C50.39727985079741

Povrch trati: šotolina

Počet RZ: 8-12

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení - vlastní

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné

Superjunioři a Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)

ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram

Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00

Konec shadedown + prezentace v 9:30

UP od 9:45

Rozprava, foto, zahájení v 9:50

Start RZ1 v 10:00

Start poslední RZ: nejpozději v 16:00

Konec rally 16:00-17:00

Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Škoda Fabia WRC X-Ray T3 S24 S
2 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Fábia R5 X ray PM V
4 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Škoda Fabia Piškotka! Xray T4 S
5 7 Daniel Novák
Škoda Motorsport
Fabia R5 X-ray T4 2014 J
6 9 Martin Homolka
RC Club Čistá
Lancia Delta HF Integrale XB4 J, H
7 10 Rosťa Procházka
Lančia Martini
Ford Escort T4 V, H
8 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
9 24 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Lancia Delta HF Integrale Tamiya TA-02 RS V, H
10 25 Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
11 26 Štěpánek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
12 30 Marek Střihavka
Autodoprava Šotka RC Rally team
Škoda Fabia Rally2 Tamiya TRFX Evo24 S
13 31 Michal Špryňar
Autodoprava Šotka RC Rally team
Škoda Fabia Rally2 Xray XB M
14 - Marek Havlíček
RC team DTS Žacléř
Ford Fiesta WRC Xray T2 009 evo DTS M
15 - Karolína Havlíčková
RC team DTS Žacléř
Ford Fiesta WRC Xray XB4tux J, W
16 - David Mišalko
Lančia Martini
Citröen DS3 WRC Xray T3 S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Petr Pokorný V Unexcused
2 Tomáš Pokorný J Unexcused
3 Josef Vacek V Unexcused
4 Jan Orolín M Unexcused
5 Jakub Orolín J Unexcused
6 Lukáš Orolín J Unexcused
7 Stanislav Knespl V Excused
8 Martin Knespl M Unexcused
9 Eliška Knesplová SJ Unexcused
10 Lukáš Struhovský SJ Excused
11 Matěj Struhovský SJ Excused
12 Petr Struhovský M Excused
13 Jiří Vágner SJ Excused
14 Petr Konečný jun. S Excused
15 Jakub Konečný J Excused
16 Richard Sandleiter J Excused
17 David Zdobinský S Unexcused
18 Martin Kraj S Unexcused