Race

VII. SPRING RC Rally Březno
Registration has already started 29/08/2020. The end of registration was 04/09/2020
Březno
05.09.2020 (Saturday)
17 Racers
Race description

Termín: 5.9
Pořadatel: Bobik team RCČ
Ředitel závodu: Petr Musal

Místo konání: Březno - sportovní areál
(https://mapy.cz/zakladni?x=15.0071273&y=50.4045914&z=19&source=coor&id=15.00733112936021%2C50.40447257695773)

Povrch trati šotolina, tráva
planek

Počet RZ: 8-12
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna: s sebou stany, stoly, židle...

Občerstvení NENÍ zajištěno

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB nebo okolí (DámeJídlo apod.)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

Position Name
1. Petr Musal
2. Tom Procházka
3. Filip Musal

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Junior (J, 12 - 19)

Senior (S, 20 - 35)

Matador (M, 36 - 49)

Veteran (V, 50 - 99)

Tech categories

Historic (H)

Women

Position Name

Teams

Position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 BŘEZENSKÁ I. 60 s 10:10 10:26 17/17 Finished Start list Results
Service
2 BŘEZENSKÁ II. 30 s 10:40 10:48 17/17 Finished Start list Results
Service
3 SOKOLSKÁ I. 30 s 11:00 11:08 17/17 Finished Start list Results
Service
Regrouping
4 SOKOLSKÁ II. 30 s 11:25 11:33 17/17 Finished Start list Results
Service
Regrouping
5 U REMÍZKU I. 30 s 11:55 12:03 17/17 Finished Start list Results
Service
6 U REMÍZKU II. 30 s 12:20 12:28 17/17 Finished Start list Results
Service
7 U KŘÍŽKU I. 30 s 12:48 12:56 17/17 Finished Start list Results
Service
8 U KŘÍŽKU II. 30 s 13:15 13:23 17/17 Finished Start list Results
Service
9 BEJROVA SPACIÁLKA 30 s 13:45 13:53 17/17 Finished Start list Results
Service
10 DIVÁCKÁ 30 s 14:15 14:23 17/17 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia R5 XB-Ray MK20 M
2 3 Petr Musal
Bobik team
Škoda Fábia R5 x-ray V
3 10 Tom Procházka
RC Club Čistá
Ford Fiesta RS WRC X-Ray T3 S20 S
4 13 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT V
5 15 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Xray FDT2 008 SJ
6 16 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
7 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Škoda 130 RS Tamiya XV-01 SJ
8 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V, H
9 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Škoda 130 RS XV-01 SK SJ
10 - Petr Pokorný
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 M
11 - Jaroslav Pek
RC Okna
Subaru Impreza STI, Lancia 037 RALLY Tamiya XV-01, TA02S M
12 - Daniel Novák
Škoda Fabia S2000 Tamiya xv 01 SJ
13 - Jan Novák
Volkswagen Pólo Xray T3 2012 J
14 - Petr Struhovský
Patriot-team
Škoda 130 RS XV-01 SK M, H
15 - Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Focus XV-01 J
16 - Václav Pek
??? ??? SJ
17 - Filip Musal
Bobik team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Karel Zednicek V Unexcused
2 Petr Konečný jun. J Unexcused
3 Jakub Konečný J Unexcused
4 Ondřej Hůlka J Unexcused
5 Marek Elstner J Unexcused
6 Stanislav Kuník V Unexcused
7 Jan Orolín M Unexcused
8 Lukáš Orolín J Unexcused
9 Jakub Orolín SJ Unexcused
10 Milan Dušek S Unexcused