Závod

RC Rally Kosořice

Registration has already started 06/01/2020. The end of registration was 06/12/2020
Nepřihlášen
Kosořice
13.06.2020 (Sobota)
22 závodníků
Popis závodu

Termín: 13.6.2020
Pořadatel: Patriot-team
Ředitel závodu: Stanislav Knespl

Místo konání: Kosořice - hřiště (TJ Sokol Kosořice z.s.)
https://mapy.cz/zakladni?x=14.9665558&y=50.3300657&z=19&source=firm&id=2336475

Povrch trati: tráva, zámková dlažba, štěrk
Plánek: https://rcrallytimer.eu/data/race/26/mapa.pdf

Počet RZ: 8-12
el. 230V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna je pod střechou, k dispozici jsou stoly a lavice - temnější místo doporučujeme osvětlení na stůl

Občerstvení - hospoda na hřišti
Pivo, limo
Gulášová polévka - cca. 35 Kč (V případě zájmu uveďte do poznámky u přihlášky)
Guláš - cca. 65 Kč (V případě zájmu uveďte do poznámky u přihlášky)
Klobása

Guláš a gulášovou polévku již nelze rezervovat - ale je objednáno více kusů.

Bude také možné objednat pizzu z blízkých Luštěnic.

Startovné:
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram:
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Harmonogram
# Jméno Interval startů Start Detaily
1 Bobik team 60 s 10:25
Servis
2 RC Club Čistá 60 s 11:05
Servis
3 RC Allroad Team A 60 s 11:45
Servis
4 Patriot-team 60 s 12:20
Servis
5 Konda team 30 s 12:55
Servis
6 Autovrakoviste Hejtmanka 30 s 13:45
Servis
7 RC Allroad team B 30 s 14:10
Servis
8 Znojmia team 30 s 14:35
Servis
9 KOSOŘICE I. 30 s 15:00
Servis
10 KOSOŘICE II. 30 s 15:30
UP
Přihlášení závodníci
# Jméno Tým Kategorie
1 Filip Musal Bobik Team S
2 Tom Procházka RC Club Čistá S
3 Stanislav Kunik Autovrakoviste Hejtmanka V/H
4 Petr Musal Bobik Team V
5 Stanislav Knespl Patriot-team V/H
6 Marek Elstner RC Allroad Team A J
7 Jan Orolín RC Allroad team B M/H
8 Petr Konečný Konda team V
9 Štěpán Mlejnek S/H
10 Martin Knespl Patriot-team M
11 Lukáš Orolín RC Allroad Team A J/H
12 Jakub Orolín RC Allroad Team A SJ
13 Honza Najman Autovrakoviště Hejtmanka MB J
14 Petr Pokorný soukromník M
15 Tomáš Pokorný soukromník J
16 Jiří Valík LančiaMartini J
17 Martin Homolka RC Club Čistá SJ
18 Andrea Jáklová J
19 Lukáš Struhovský Patriot-team SJ
20 Martin Homolka st. RC Club Čistá M
21 Martin Valík M
22 Matěj Struhovský Patriot-team SJ
Nepřihlášení registrovaní závodníci
# Jméno Kategorie
1 Karel Zednicek V
2 Petr Konečný jun. J
3 Jakub Konečný SJ
4 Milan Dušek S
5 Ondřej Hůlka J