Závod

RC RALLY HŘIŠTĚ KOSMONOSY

Registration has already started 06/14/2020. The end of registration was 06/26/2020
Nepřihlášen
Kosmonosy
28.06.2020 (Neděle)
25 závodníků
Popis závodu

Termín: 28.6
Pořadatel: RC Allroad Team
Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Areál Sportovního klubu (fotbalové hřiště) - Kosmonosy
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.9304832&y=50.4479630&z=19&source=firm&id=1327760)

Povrch trati: tráva, umělá tráva, přejezdy: koberec/zámková dlažba
Plánek: https://rcrallytimer.eu/data/race/27/planek.png

Počet RZ: 8-12
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna je pod střechou, k dispozici stoly a lavice

Občerstvení zajištěno
Pivo - Plzeň, nealko
Klobása (bez objednání)
Bramborák (bez objednání)
!!Guláš - bohužel nebude z důvodu malého zájmu!!

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné:
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram:
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Harmonogram
# Jméno Interval startů Start Detaily
1 JANOVA I. 60 s 10:00
Servis
2 JANOVA II. 60 s 10:35
Servis
3 LUKYNOVA I. 30 s 11:20
Servis
4 LUKYNOVA II. 30 s 11:50
Servis
5 KUBOVA I. 30 s 12:15
Servis
6 KUBOVA II. 30 s 12:40
Servis
7 JANOVA III. 30 s 13:10
Servis
8 JANOVA IV. 30 s 13:35
Servis
9 MARKOVA I. 30 s 13:55
Servis
10 MARKOVA II. 30 s 14:15
UP
Přihlášení závodníci
# Jméno Tým Kategorie
1 Filip Musal Bobik Team S
2 Tom Procházka RC Club Čistá S
3 Stanislav Kunik Autovrakoviste Hejtmanka V/H
4 Petr Musal Bobik Team V
5 Stanislav Knespl Patriot-team V/H
6 Marek Elstner RC Allroad Team A J
7 Jan Orolín RC Allroad team B M/H
8 Petr Konečný Konda team V
9 Jakub Konečný Konda team J
10 Martin Knespl Patriot-team M
11 Milan Dušek S
12 Lukáš Orolín RC Allroad Team A J/H
13 Jakub Orolín RC Allroad Team A SJ
14 Radek Šulc M
15 Petr Pokorný Pokorny rally team M
16 Tomáš Pokorný Pokorny rally team J
17 Jiří Valík LančiaMartini J
18 Martin Homolka RC Club Čistá SJ
19 Vlastimil Brentner Dvb team V
20 Lukáš Struhovský Patriot-team SJ
21 Josef Vacek LančiaMartini M
22 Martin Homolka st. RC Club Čistá M
23 Matěj Struhovský Patriot-team SJ
24 Patrik Brentner Dvb team J
25 Michal Bělka Dvb team M
Nepřihlášení registrovaní závodníci
# Jméno Kategorie
1 Karel Zednicek V
2 Petr Konečný jun. J
3 Ondřej Hůlka J