Race

II. SUMMER RC Rally
Registration has already started 15/08/2020. The end of registration was 27/08/2020
Kosmonosy - hřiště
29.08.2020 (Saturday)
22 Racers
Race description

Termín: 29.8
Pořadatel: RC Allroad Team
Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Areál Sportovního klubu (fotbalové hřiště) - Kosmonosy
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.9304832&y=50.4479630&z=19&source=firm&id=1327760)

Povrch trati umělá tráva, tráva
planek

Počet RZ: 8-12
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna na trávě, s sebou stany, stoly, židle...

Občerstvení zajištěno
Pivo
Nealko
Párek/klobása
bramborák

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

Position Name
1. Tom Procházka
2. Martin Knespl
3. Filip Musal

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Junior (J, 12 - 19)

Senior (S, 20 - 35)

Matador (M, 36 - 49)

Veteran (V, 50 - 99)

Tech categories

Historic (H)

Women

Position Name

Teams

Position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 ERZET JEDNA 60 s 10:05 10:26 22/22 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 ERZET DVA 30 s 10:45 10:55 22/22 Finished Start list Results
Service
3 ERZET TŘI 30 s 11:15 11:25 22/22 Finished Start list Results
Service
4 ERZET ČTYŘI 30 s 11:55 12:05 22/22 Finished Start list Results
Service
5 ERZET PĚT 30 s 12:25 12:35 22/22 Finished Start list Results
Service
6 ERZET ŠEST 30 s 12:55 13:05 22/22 Finished Start list Results
Service
7 ERZET SEDM 30 s 13:25 13:35 22/22 Finished Start list Results
Service
8 ERZET OSM 30 s 13:58 14:08 22/22 Finished Start list Results
Service
9 ERZET DEVĚT 30 s 14:30 14:40 22/22 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
2 3 Petr Musal
Bobik team
Škoda Fábia R5 x-ray V
3 6 Stanislav Kuník
Autovrakoviste Hejtmanka
Skoda 160 MTX XV01 V, H
4 7 Jan Orolín
RC Allroad team B
Subaru Impreza Xray T3 M, H
5 8 Lukáš Orolín
RC Allroad Team A
Subaru Impreza Xray T3 J, H
6 9 Jakub Orolín
RC Allroad Team A
Subaru Impreza Xray T3 SJ
7 10 Tom Procházka
RC Club Čistá
Ford Fiesta RS WRC X-Ray T3 S20 S
8 11 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT J
9 13 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT V
10 15 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Xray FDT2 008 SJ
11 16 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
12 17 Milan Dušek
Fabia R5 X-ray T2009 S
13 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Škoda Fabia WRC Tamiya XV-01 SJ
14 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V, H
15 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
16 - Jan Novák
Volkswagen Polo Xray T3 2012 J
17 - Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Focus RS WRC XV-01 J
18 - Petr Struhovský
Patriot-team
Škoda 130 RS XV-01 SK M, H
19 - Petr Pokorný
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 M
20 - Daniel Novák
Žádný
Škoda Fabia S2000 Tamiya xv 01 SJ
21 - Jaroslav Pek
Subaru Impreza WRX sti Tamiya XV-01 M
22 - Filip Musal
Bobik team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Karel Zednicek V Unexcused
2 Petr Konečný jun. J Unexcused
3 Ondřej Hůlka J Unexcused
4 Marek Elstner J Unexcused