Race

Memoriál Františka Doležala

Registration has already started 15/07/2021. The end of registration was 09/09/2021
Kosmonosy - Volnočasový areál
11.09.2021 (Saturday)
28 Racers
Race description

Info:
Jedná se o plnohodnotný závod, body ze závodu se počítají do šampionátu.
Registrace dětí bez účtu na rcrallytimer.eu na emailu: info<zavinac>rcrallytimer.eu

Pořadatel: RC Allroad Team
Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Areál koupaliště (volnočasový areál) - Kosmonosy
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.9176739&y=50.4445286&z=18&source=traf&id=399152)

Povrch trati tráva, asfaltové přejezdy
planek

Počet RZ: 8-12
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna na trávě, s sebou stany, stoly, židle...

Občerstvení zajištěno
Pivo
Nealko
Guláš
Párek/klobása
bramborák

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 15:00
Konec rally 15:00-16:00

Po skončení závodu je možnost posezení

Time plan
# Name Start interval Start Details
1 FRANTIŠKOVA I. 60 s 10:00
Service
2 FRANTIŠKOVA II. 60 s 10:35
Service
3 FANDOVA I. 30 s 11:20
Service
4 FANDOVA II. 30 s 11:50
Service
5 FRANTINOVA I. 30 s 12:15
Service
6 FRANTINOVA II. 30 s 12:40
Service
7 FRANTIŠKOVA III. 30 s 13:20
Service
8 FRANTIŠKOVA IV. 30 s 13:45
Service
9 FANDOVA III. 30 s 14:10
Service
10 FANDOVA IV. 30 s 14:35
Closed park
Registered racers
# Name Team Category
1 Filip Musal Bobik Team S
2 Tom Procházka RC Club Čistá S
3 Petr Musal Bobik Team V
4 Stanislav Knespl Patriot-team V/H
5 Jan Orolín ALLROAD RC A M/H
6 Petr Konečný Konda team V
7 Martin Knespl Patriot-team M
8 Milan Dušek RC Club Čistá S
9 Lukáš Orolín ALLROAD RC A J/H
10 Jakub Orolín ALLROAD RC A SJ
11 Rosťa Procházka V/H
12 Petr Pokorný Tomy racing M/H
13 Tomáš Pokorný Tomy racing J/H
14 Jiří Valík lanciamartini J
15 Ondřej Hůlka Konda team J
16 Josef Vacek lanciamartini M/H
17 Martin Homolka st. RC Club Čistá M
18 Karel Šimůnek RC-KOBRA M
19 Jiří Půlpán RC-KOBRA M
20 Šimon Půlpán RC-KOBRA SJ
21 Denis Krčmář RC-KOBRA SJ
22 Daniel Krčmář RC-KOBRA SJ
23 Jakub Půlpán RC-KOBRA J
24 Pavel Krčmář RC-KOBRA M
25 Daniel Novák RC Rally Čejetice J
26 Jiří Černý RC Rally Čejetice S
27 Pavel Mrázek Cirus S
28 Ondřej Pavlíček RC-KOBRA J
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Martin Kraj S Unexcused
2 Karel Zednicek V Unexcused
3 David Zdobinský S Excused
4 Petr Konečný jun. J Unexcused
5 Jakub Konečný SJ Unexcused
6 Martin Homolka SJ Unexcused
7 Lukáš Struhovský SJ Unexcused
8 Matěj Struhovský SJ Unexcused
9 Petr Struhovský M Unexcused
10 Martin Valík M Excused
11 Tomas Pecen S Unexcused