Race

X. RC AUTUMN RALLY
Registration has already started 25/09/2021. The end of registration was 14/10/2021
Pískovna Sojovice
16.10.2021 (Saturday)
22 Racers
Race description

Pořadatel: Tomy racing
Ředitel závodu: Petr Pokorný

Místo konání: Pískovna Sojovice
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.7612362&y=50.2306541&z=15&source=coor&id=14.768392369151115%2C50.23117567091437)

Povrch trati písek, betonové panely
planek

Počet RZ: 8-10
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna je krytá - s sebou stoly, židle... (stany nejsou potřeba)

Občerstvení zajištěno
Pivo
Nealko - limo, káva, čaj
Kuřecí steak (+pečivo) - 70 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet
Krkovice (+pečivo) - 70 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet
Burger - 50 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet

Případně možnost objednání jídla formou rozvozu (blízko je pizzerie)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 8:30
Konec shadedown + prezentace v 9:00
UP od 9:15
Rozprava, foto, zahájení v 9:20
Start RZ1 v 9:30 (Pozor start je v 9:30 - o půl hodiny dříve než obvykle)!!!
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Foto
https://gordonfly1.rajce.idnes.cz/16.10.2021._-_X._RC_AUTUMN_RALLY/

Absolute order

Position Name
1. Tom Procházka
2. Petr Musal
3. Filip Musal

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Junior (J, 12 - 19)

Senior (S, 20 - 35)

Matador (M, 36 - 49)

Veteran (V, 50 - 99)

Tech categories

Historic (H)

CIRUS (C)

Women

Position Name

Teams

Position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 RANNÍ I. 60 s 09:30 09:51 22/22 Finished Start list Results
Service
2 RANNÍ II. 60 s 10:00 10:21 22/22 Finished Start list Results
Service
Regrouping
3 DOPOLEDNÍ I. 30 s 10:40 10:50 22/22 Finished Start list Results
Service
4 DOPOLEDNÍ II. 30 s 11:05 11:15 22/22 Finished Start list Results
Service
5 POLEDNÍ I. 30 s 11:30 11:40 22/22 Finished Start list Results
Service
6 POLEDNÍ II. 30 s 12:30 12:40 22/22 Finished Start list Results
Service
7 ODPOLEDNÍ I. 30 s 13:00 13:10 22/22 Finished Start list Results
Service
8 ODPOLEDNÍ II. 30 s 13:30 13:40 22/22 Finished Start list Results
Service
9 PŘEDPOSLEDNÍ 30 s 14:00 14:10 22/22 Finished Start list Results
Service
10 POSLEDNÍ 30 s 14:25 14:35 22/22 Finished Start list Results
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S21 S
2 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
3 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
4 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
5 8 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
6 9 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
7 11 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
8 12 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris X-ray T2009 S
9 13 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
10 15 Martin Kraj
Vemenos team
Ford Fiesta WRC Xray T3 S21 S
11 16 Ondřej Hůlka
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
12 17 Jiří Černý
Rc Rally Čejetice
Fabia R5 Xray S
13 18 Rosťa Procházka
Fiat Abarth 131 Tamiya TA-02 V, H
14 21 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 XV-01 M, H
15 22 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford RS200 XV-01 J, H
16 23 David Zdobinský
Vemenos team
Ford fiesta wrc x-ray t2 009 S
17 24 Josef Vacek
lanciamartini
Lancia 37 Xray M, H
18 49 Petr Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK M, H
19 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ, C
20 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Škoda 130 RS XV-01 SK V, H
21 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ, C
22 - Honza Najman
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 J
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Karel Zednicek V Unexcused
2 Petr Konečný V Unexcused
3 Lukáš Orolín J Excused
4 Jakub Orolín SJ Excused
5 Jan Orolín M Excused
6 Jiří Valík J Unexcused
7 Martin Valík M Unexcused