Race

I. RC RALLY DŘEVOSET KOLOMUTY
Registration has already started 26/03/2022. The end of registration was 07/04/2022
Kolomuty
9.04.2022 (Saturday)
23 Racers
Race description

Pořadatel: Bobik Team

Ředitel závodu: Petr Musal

Místo konání: Parkoviště areálu firmy Dřevoset - Kolomuty

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9772761&y=50.4029548&z=18&source=coor&id=14.975713964910227%2C50.402722343878054

POZOR: odbočka ze silnice č. 16 na obec Kolomuty uzavřena - nutné objet

Povrch trati: zámková dlažba

Počet RZ: 8-12

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení - vlastní

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné

superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč)

Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)

ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram

Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00

Konec shadedown + prezentace v 9:30

UP od 9:45

Rozprava, foto, zahájení v 9:50

Start RZ1 v 10:00

Start poslední RZ: nejpozději v 16:00

Konec rally 16:00-17:00

foto
https://gordonfly1.rajce.idnes.cz/9.04.2022_-_I._RC_RALLY_DREVOSET_KOLOMUTY/

Absolute order

#position Name
1. Tom Procházka
2. Martin Knespl
3. Petr Musal

#categories

#superjunior

Women

#position Name
1. Anička Černoušková

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 PRKNOVÁ I. 30 s 10:00 10:11 23/23 v cíli
Service
2 PRKNOVÁ II. 30 s 10:25 10:36 23/23 v cíli
Service
Regrouping
3 PALUBKOVÁ I. 30 s 10:50 11:01 23/23 v cíli
Service
4 PALUBKOVÁ II. 30 s 11:20 11:31 23/23 v cíli
Service
5 FOŠNOVÁ I. 30 s 11:50 12:01 23/23 v cíli
Service
Regrouping
6 FOŠNOVÁ II. 30 s 12:20 12:31 23/23 v cíli
Service
7 TRÁMKOVÁ I. 30 s 12:50 13:01 23/23 v cíli
Service
8 TRÁMKOVÁ II. 30 s 13:15 13:26 23/23 v cíli
Service
9 LAŤKOVÁ I. 30 s 13:45 13:56 23/23 v cíli
Service
10 LAŤKOVÁ II. 30 s 14:10 14:21 23/23 v cíli
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 19 Stanislav Kuník
Skoda 160 MTX XV-01 V/H
4 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
5 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V/H
6 5 Martin Kraj
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC XRAY T3 Vemeno S
7 17 Jan Orolín
ALLROAD RC
Fabia R5 X-RAY T3 M
8 12 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
9 8 David Zdobinský
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC X-ray t2 019 S
10 11 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
11 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
12 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
13 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris X-ray T4 S
14 7 Rosťa Procházka
Fiat Abarth 131 T4 V/H
15 22 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 X-ray M/H
16 21 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Escort Mk.II Xray J/H
17 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
18 23 Josef Vacek
lanciamartini
lancia 37 xray M/H
19 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
20 49 Petr Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK M/H
21 10 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
22 20 Anička Černoušková
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J/W
23 - Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Lukáš Orolín J Unexcused
2 Jakub Orolín J Unexcused
3 Martin Homolka SJ Unexcused
4 Ondřej Hůlka J Unexcused
5 Martin Homolka st. M Unexcused
6 Daniel Novák J Excused