Race

VIII. SPRING RC RALLY
Registration has already started 09/04/2022. The end of registration was 21/04/2022
Sojovice
23.04.2022 (Saturday)
23 Racers
Race description

Pořadatel: Tomy racing
Ředitel závodu: Petr Pokorný

Místo konání: Pískovna Sojovice
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.7612362&y=50.2306541&z=15&source=coor&id=14.768392369151115%2C50.23117567091437)

Povrch trati písek, betonové panely
planek

Počet RZ: 8-10
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna je krytá - s sebou stoly, židle... (stany nejsou potřeba)

Občerstvení zajištěno
Nealko - limo, káva, čaj
Kuřecí steak (+pečivo) - 100 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet
Krkovice (+pečivo) - 100 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet
Burger - 80 Kč - v případě zájmu v přihlášce uvést počet

Případně možnost objednání jídla formou rozvozu (blízko je pizzerie)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 8:30
Konec shadedown + prezentace v 9:00
UP od 9:15
Rozprava, foto, zahájení v 9:20
Start RZ1 v 9:30 (Pozor start je v 9:30 - o půl hodiny dříve než obvykle)!!!
Start poslední RZ: nejpozději v 16:00
Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

#position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Petr Musal

#categories

#superjunior

Women

#position Name

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 RANNÍ I. 60 s 09:35 09:57 23/23 v cíli
Service
2 RANNÍ II. 30 s 10:10 10:21 23/23 v cíli
Service
Regrouping
3 DOPOLEDNÍ I. 30 s 10:35 10:46 23/23 v cíli
Service
4 DOPOLEDNÍ II. 30 s 11:05 11:16 23/23 v cíli
Service
5 POLEDNÍ I. 30 s 11:30 11:41 23/23 v cíli
Service
6 POLEDNÍ II. 30 s 12:45 12:56 23/23 v cíli
Service
7 ODPOLEDNÍ I. 30 s 13:10 13:21 23/23 v cíli
Service
8 ODPOLEDNÍ II. 30 s 13:35 13:46 23/23 v cíli
Service
Regrouping
9 poslední 30 s 14:00 14:11 23/23 v cíli
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 19 Stanislav Kuník
Skoda 160 MTX XV-01 V/H
4 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
5 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V/H
6 5 Martin Kraj
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC XRAY T3 Vemeno S
7 12 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
8 8 David Zdobinský
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC X-ray t2 019 S
9 11 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
10 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
11 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
12 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
13 7 Rosťa Procházka
Fiat Abarth 131 T4 V/H
14 22 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 x-ray M/H
15 21 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Escort Mk.II Xray J/H
16 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
17 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
18 13 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
19 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
20 49 Petr Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK M
21 24 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Tamiya XV01 J
22 10 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
23 - Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Jan Orolín M Unexcused
2 Lukáš Orolín J Unexcused
3 Jakub Orolín J Unexcused
4 Ondřej Hůlka J Unexcused
5 Josef Vacek M Unexcused
6 Anička Černoušková J Unexcused