Race

I. RC RALLY ŘEPOV
Registration has already started 01/05/2022. The end of registration was 13/05/2022
Řepov
15.05.2022 (Sunday)
19 Racers
Race description

planek

Pořadatel: Konda Team

Ředitel závodu: Petr Konečný

Místo konání: Parkoviště u fotbalového hřiště Řepov

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9586515&y=50.3988556&z=16&source=coor&id=14.954874911544806%2C50.39727985079741

Povrch trati: štěrk?

Počet RZ: 8-12

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení - vlastní

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné

superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč)

Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)

ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram

Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00

Konec shadedown + prezentace v 9:30

UP od 9:45

Rozprava, foto, zahájení v 9:50

Start RZ1 v 10:00

Start poslední RZ: nejpozději v 16:00

Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

#position Name
1. Tom Procházka
2. Martin Knespl
3. Filip Musal

#categories

#superjunior

Women

#position Name

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 KOHOUTÍ I. 30 s 10:05 10:14 19/19 v cíli
Service
Regrouping
2 KOHOUTÍ II. 30 s 10:30 10:39 19/19 v cíli
Service
3 KONDOVA I. 30 s 10:55 11:04 19/19 v cíli
Service
4 KONDOVA II. 30 s 11:20 11:29 19/19 v cíli
Service
5 KUNÍKOVA I. 30 s 11:45 11:54 19/19 v cíli
Service
6 KUNÍKOVA II. 30 s 12:10 12:19 19/19 v cíli
Service
7 ŘEPOVSKÁ I. 30 s 13:10 13:19 19/19 v cíli
Service
8 ŘEPOVSKÁ II. 30 s 13:35 13:44 19/19 v cíli
Service
9 SOKOLSKÁ I. 30 s 14:00 14:09 19/19 v cíli
Service
10 SOKOLSKÁ II. 30 s 14:25 14:34 19/19 v cíli
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 19 Stanislav Kuník
Skoda 160 MTX XV-01 V/H
4 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
5 5 Martin Kraj
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC XRAY T3 Vemeno S
6 12 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
7 8 David Zdobinský
Vemenos Team
Ford Fiesta WRC X-ray t2 019 S
8 11 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
9 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
10 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
11 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
12 7 Rosťa Procházka
Ford Escord T4 V/H
13 22 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 X-Ray M/H
14 21 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Excort MkII. Xray J/H
15 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
16 49 Petr Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK M/H
17 24 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Tamiya XV01 V22 J
18 10 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
19 - Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Stanislav Knespl V Excused
2 Jan Orolín M Unexcused
3 Lukáš Orolín J Unexcused
4 Jakub Orolín J Unexcused
5 Martin Homolka SJ Excused
6 Lukáš Struhovský SJ Unexcused
7 Ondřej Hůlka J Unexcused
8 Josef Vacek M Unexcused
9 Martin Homolka st. M Excused
10 Anička Černoušková J Unexcused