Race

III. RC RALLY KOSOŘICE
Registration has already started 13/08/2022. The end of registration was 26/08/2022
Kosořice - hřiště
28.08.2022 (Sunday)
22 Racers
Race description

Pořadatel: Patriot-team
Ředitel závodu: Stanislav Knespl

Místo konání: Kosořice - hřiště (TJ Sokol Kosořice z.s.)
https://mapy.cz/zakladni?x=14.9665558&y=50.3300657&z=19&source=firm&id=2336475

Povrch trati: tráva, zámková dlažba, štěrk
Plánek: https://rcrallytimer.eu/data/race/26/mapa.pdf

Počet RZ: 8-10
el. 230V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna je pod střechou, k dispozici jsou stoly a lavice - temnější místo doporučujeme osvětlení na stůl

Občerstvení - hospoda na hřišti
Pivo, limo, drobné občerstvení

Bude také možné objednat pizzu z blízkých Luštěnic.

Startovné:
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram:
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 15:00
Konec rally 15:00-16:00

Absolute order

#position Name
1. Petr Pavlát
2. Filip Musal
3. Petr Musal

#categories

#superjunior

Women

#position Name
1. Eliška Knesplová

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 Bobik team 60 s 10:00 10:21 22/22 v cíli
Service
Regrouping
2 RC Club Čistá 30 s 10:40 10:50 22/22 v cíli
Service
3 Patriot-team 30 s 11:10 11:20 22/22 v cíli
Service
4 RC Rally Čejetice 30 s 11:40 11:50 22/22 v cíli
Service
5 Vemenos team 30 s 12:10 12:20 22/22 v cíli
Service
6 Konda team 30 s 12:50 13:00 22/22 v cíli
Service
7 Tomy racing 30 s 13:25 13:35 22/22 v cíli
Service
8 ALLROAD RC 30 s 13:50 14:00 22/22 v cíli
Service
9 lanciamartini 30 s 14:20 14:30 22/22 v cíli
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
3 54 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V/H
4 12 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
5 11 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
6 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
7 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
8 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
9 22 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 x-ray M/H
10 21 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford RS200 Xray J/H
11 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
12 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
13 26 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V/H
14 13 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
15 50 Matěj Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK SJ
16 49 Petr Struhovský
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK M/H
17 27 Jan Novák
RC Rally Čejetice
Fabia r5 X sry T3 J
18 24 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X-Ray T4 J
19 25 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Toyota Yaris WRC X-ray SJ
20 10 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
21 28 Eliška Knesplová
Patriot-team
Škoda 130 RS XV-01 SJ/W
22 29 Ondřej Chudárek
Škoda 130 RS XV-01 SJ
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Tom Procházka S Excused
2 Stanislav Kuník V Excused
3 Martin Kraj S Unexcused
4 Jan Orolín M Unexcused
5 David Zdobinský S Unexcused
6 Lukáš Orolín J Unexcused
7 Jakub Orolín J Unexcused
8 Rosťa Procházka V Unexcused
9 Ondřej Hůlka J Unexcused
10 Josef Vacek M Unexcused
11 Anička Černoušková J Unexcused