Race

Mečeřiž 2022
Registration has already started 06/08/2022. The end of registration was 19/08/2022
Mečeříž - hřiště
20.08.2022 (Saturday)
24 Racers
Race description

společný závod se šampionátem CIRUS Cup

planek

FOTO TRATE
https://rcrallytimer.eu/data/race/24/trat.jpg

pořadatel : Josef Vacek & BOBIK team RCČ

ředitel závodu : Vacek Josef

místo konání : Mečeříž - hřiště
https://mapy.cz/zakladni?x=14.7395775&y=50.2873728&z=18&source=coor&id=14.73969548707069%2C50.28775496052512

povrch tratě : tráva - místy vyjetá na hlínu

počet RZ : 8 - 10

el. 230V: ano
Tlakový vzduch: ano

startovné : superjunioři 50,- Kč(neregistrovaní 100,-);
Junioři 100,-(neregistrovaní 150)
ostatní - registrovaní 150,- Kč (neregistrovaní 200,-Kč)

Občerstvení: lze objednat rozvoz jídla

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 10:00
Konec rally 16:00

Kategorie
SuperJunior: 0-11*
Junior: 12-17*
Senior: 18-25*
Matador: 26-45*
Veteran: 46-99*
Historic - pouze CRC
2WD - pouze CirusCup
Ženy a dívky

*věkové rozpětí pro kategorii se může změnit na základě přihlášených závodníků

Absolute order

#position Name
1. Tom Procházka
2. Petr Pavlát
3. Petr Musal

#categories

#superjunior

Women

#position Name

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 MEČEŘÍŽSKÁ I. 60 s 09:55 10:18 24/24 v cíli
Service
Regrouping
2 MEČEŘÍŽSKÁ II. 60 s 10:40 11:03 24/24 v cíli
Service
3 PEŤÁKOVA SMRT 60 s 11:20 11:43 24/24 v cíli
Service
4 PEPOVO DELIRIUM 60 s 12:00 12:23 24/24 v cíli
Service
5 PEPIKOVO BLUDIŠTĚ 60 s 12:50 13:13 24/24 v cíli
Service
6 ARTUŠ 60 s 13:30 13:53 24/24 v cíli
Service
7 PEPOVA BEZ MOSTU 60 s 14:10 14:33 24/24 v cíli
Service
Regrouping
8 PEPOVA SPECIÁLKA 60 s 14:50 15:13 24/24 v cíli
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
4 17 Jan Orolín
ALLROAD RC
Fabia R5 X-RAY T3 M
5 12 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
6 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
7 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
8 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
9 16 Lukáš Orolín
ALLROAD RC
Fabia R5 X-RAY T3 J
10 7 Rosťa Procházka
Ford Escord T4 V/H
11 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
12 26 Petr Pavlát
AyA racing
VW Polo R WRC X-ray T3 MB V
13 - Jaroslav Pek
RX8
Subaru XV 01 M
14 23 Josef Vacek
lanciamartini
lancia 37 xray M/H
15 13 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
16 24 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X-Ray T4 J
17 25 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Toyota Yaris WRC X-ray SJ
18 10 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
19 - Pavel Martan
CiruS
Škoda 130 RS CiruS XB4 2018 M
20 - Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Pokus s díly XV-01 SJ
21 - Petr Dorňák
RX8
Tamyia 037 Rallye TA02S SJ
22 - Jakub Carda
Škoda R5 Xray SJ
23 - [2WD] Petr Pavlát
AyA racing
Honda Civic VTi Tamiya FF01 V/2WD
24 - [2WD] Ayrton Alex Pavlát
VW Scirocco Tamiya FF01 SJ/2WD
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Stanislav Kuník V Excused
2 Stanislav Knespl V Unexcused
3 Martin Kraj S Unexcused
4 David Zdobinský S Excused
5 Petr Konečný jun. S Excused
6 Jakub Orolín J Unexcused
7 Petr Pokorný M Excused
8 Tomáš Pokorný J Excused
9 Lukáš Struhovský SJ Unexcused
10 Ondřej Hůlka J Unexcused
11 Matěj Struhovský SJ Unexcused
12 Petr Struhovský M Unexcused
13 Anička Černoušková J Unexcused