Race

Memoriál Františka Doležala II.
Registration has already started 28/08/2022. The end of registration was 16/09/2022
Kosmonosy - areál biotopu
17.09.2022 (Saturday)
21 Racers
Race description

Info:
Jedná se o plnohodnotný závod, body ze závodu se počítají do šampionátu.
Registrace dětí bez účtu na rcrallytimer.eu na emailu: info<zavinac>rcrallytimer.eu

Pořadatel: RC Allroad Team
Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Areál koupaliště (volnočasový areál) - Kosmonosy
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.9176739&y=50.4445286&z=18&source=traf&id=399152)

Povrch trati tráva, asfaltové přejezdy
planek

Počet RZ: 8-12
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna na trávě, s sebou stany, stoly, židle...

Občerstvení zajištěno
Pivo
Nealko
jídlo dle nabídky kiosku

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné
superjunioři 50 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shakedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 v 10:00
Start poslední RZ: nejpozději v 15:00
Konec rally 15:00-16:00

Po skončení závodu je možnost posezení

Fotky ze závodu: https://macahomolka.rajce.idnes.cz/Memorial_Frantiska_Dolezala_II./

Absolute order

#position Name
1. Tom Procházka
2. Petr Pavlát
3. Martin Knespl

#categories

#superjunior

Women

#position Name

Teams

#position Name
1. RC Club Čistá
2. Bobik Team
3. RC-KOBRA
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 FRANTIŠKOVA I. 60 s 09:45 10:05 21/21 v cíli
Service
Regrouping
2 FRANTIŠKOVA II. 30 s 10:15 10:25 21/21 v cíli
Service
3 FRANTINOVA I. 30 s 10:40 10:50 21/21 v cíli
Service
4 FRANTINOVA II. 30 s 11:05 11:15 21/21 v cíli
Service
5 FANDOVA I. 30 s 11:30 11:40 21/21 v cíli
Service
6 FANDOVA II. 30 s 11:50 12:00 21/21 v cíli
Service
7 FRANTIŠKOVA III. 30 s 13:10 13:20 21/21 v cíli
Service
8 FRANTIŠKOVA IV. 30 s 13:30 13:40 21/21 v cíli
Service
9 FRANTINOVA III. 30 s 13:55 14:05 21/21 v cíli
Service
10 FRANTINOVA IV. 30 s 14:20 14:30 21/21 v cíli
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 3 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 19 Stanislav Kuník
Skoda 160 MTX XV-01 V/H
4 2 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
5 17 Jan Orolín
ALLROAD RC
Škoda Fabia R5 X-ray M
6 9 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
7 4 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
8 6 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
9 16 Lukáš Orolín
ALLROAD RC
Škoda Fabia R5 X-ray J
10 7 Rosťa Procházka
Ford Escord T4 V/H
11 22 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 x-ray M/H
12 21 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Ford Excort Mr.II X-ray J/H
13 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
14 - Vlastimil Brentner
RC-KOBRA
Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 V
15 26 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V
16 13 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
17 - Jiří Půlpán
RC-KOBRA
VW Scirocco XV-01 MS M
18 - Daniel Krčmář
RC-LVY
Datsun 240Z XV-01 evo 2015 J
19 - Jakub Půlpán
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z XV-01 evo 15 J
20 - Pavel Krčmář
RC-KOBRA
VW Scirocco XV-01 evo 2015 M
21 24 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X-Ray T4 J
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Stanislav Knespl V Excused
2 Martin Kraj S Unexcused
3 Petr Konečný V Excused
4 David Zdobinský S Unexcused
5 Petr Konečný jun. S Excused
6 Jakub Orolín J Unexcused
7 Lukáš Struhovský SJ Unexcused
8 Ondřej Hůlka J Excused
9 Josef Vacek M Unexcused
10 Matěj Struhovský SJ Unexcused
11 Petr Struhovský M Unexcused
12 Jiří Černý S Unexcused
13 Anička Černoušková J Excused