Race

IV. RC RALLY MEČEŘÍŽ
Registration has already started 22/04/2023. The end of registration was 04/05/2023
Mečeříž
06.05.2023 (Saturday)
21 Racers
Race description

FOTO TRATE
https://rcrallytimer.eu/data/race/24/trat.jpg

pořadatel : Josef Vacek & BOBIK team RCČ

ředitel závodu : Vacek Josef

místo konání : Mečeříž - hřiště
https://mapy.cz/zakladni?x=14.7395775&y=50.2873728&z=18&source=coor&id=14.73969548707069%2C50.28775496052512

povrch tratě : tráva - místy vyjetá na hlínu

počet RZ : 8 - 10

el. 230V: ano
Tlakový vzduch: ano

startovné : superjunioři 70,- Kč(neregistrovaní 100,-);
Junioři 100,-(neregistrovaní 150)
ostatní - registrovaní 150,- Kč (neregistrovaní 200,-Kč)

Občerstvení: zajištěno v kiosku poblíž, případně lze objednat rozvoz jídla

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 10:00
Konec rally 16:00

Absolute order

Position Name
1. Tom Procházka
2. Jakub Kessl
3. Martin Knespl

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Position Name
1. Ayrton Alex Pavlát
2. Jiří Vágner
3. Eliška Knesplová

Junior (J, 12 - 19)

Position Name
1. Jakub Kessl
2. Daniel Novák
3. Tomáš Pokorný

Senior (S, 20 - 35)

Position Name
1. Tom Procházka
2. Martin Kraj
3. Filip Musal

Matador (M, 36 - 49)

Position Name
1. Martin Knespl
2. Jiří Kessl
3. Josef Vacek

Veteran (V, 50 - 99)

Position Name
1. Petr Musal
2. Petr Pavlát
3. Rosťa Procházka

Tech categories

Historic (H)

Position Name
1. Tomáš Pokorný
2. Rosťa Procházka
3. Stanislav Knespl

Women

Position Name
1. Eliška Knesplová

Teams

Position Name
1. Lančia Martini
2. Bobik Team
3. AyA racing
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 MEČEŘÍŽSKÁ I. 60 s 10:00 10:20 21/21 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 MEČEŘÍŽSKÁ II. 30 s 10:35 10:45 21/21 Finished Start list Results
Service
3 PEPOVA I. 30 s 11:05 11:15 21/21 Finished Start list Results
Service
4 PEPOVA II. 30 s 11:30 11:40 21/21 Finished Start list Results
Service
5 PEPÍKOVA I. 30 s 11:55 12:05 21/21 Finished Start list Results
Service
6 PEPÍKOVA II. 30 s 12:20 12:30 21/21 Finished Start list Results
Service
7 SPANILÁ I. 30 s 12:50 13:00 21/21 Finished Start list Results
Service
8 SPANILÁ II. 30 s 13:15 13:25 21/21 Finished Start list Results
Service
9 PŘEDPOSLEDNÍ 30 s 13:40 13:50 21/21 Finished Start list Results
Service
Regrouping
10 POSLEDNÍ 60 s 14:10 14:30 21/21 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Škoda Fabia WRC X-Ray T3 S23 S
2 3 Martin Knespl
Patriot-team A
Škoda Fabia R5 Xray XB M
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray V
4 6 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X Ray T4 J
5 8 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Mitsubishi Lancer EVO V. X-Ray J, H
6 10 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
7 11 Martin Kraj
Vemenos Team
VW Polo WRC Xray T3 S
8 12 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
9 13 Josef Vacek
Lančia Martini
Škoda Fabia R5 Xray M
10 16 Rosťa Procházka
Lančia Martini
Ford Escord T4 V, H
11 18 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 Xray M, H
12 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
13 24 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V
14 25 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 Xray SJ
15 26 Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Přepracované XV-01 SJ
16 31 Michal Smejkal
Škoda Fabia Rally2 evo Tamiya xv02pro S
17 32 Jakub Kessl
Lančia Martini
VW Golf XV01 J
18 33 Jiří Kessl
Lančia Martini
WV Golf XV01 M
19 54 Stanislav Knespl
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK V, H
20 55 Eliška Knesplová
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK SJ, W
21 - Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Jiří Černý S Unexcused
2 Martin Homolka J Excused
3 Martin Homolka st. M Excused
4 Lukáš Struhovský SJ Excused
5 Matěj Struhovský SJ Excused
6 Petr Struhovský M Excused
7 Milan Dušek S Unexcused
8 Vítek Marčan SJ Excused
9 Štěpánek Marčan SJ Excused
10 Jan Orolín M Excused
11 Jakub Orolín J Unexcused
12 Lukáš Orolín J Unexcused
13 Stanislav Kuník V Excused