Race

II. RC RALLY ŘEPOV
Registration has already started 13/05/2023. The end of registration was 26/05/2023
Řepov
28.05.2023 (Sunday)
29 Racers
Race description

Pořadatel: Konda Team

Ředitel závodu: Petr Konečný

Místo konání: Parkoviště u fotbalového hřiště Řepov

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9586515&y=50.3988556&z=16&source=coor&id=14.954874911544806%2C50.39727985079741

Povrch trati: šotolina

Počet RZ: 8-12

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení - vlastní

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné

superjunioři 70 Kč (neregistrovaní 100 Kč)

Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)

ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram

Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00

Konec shadedown + prezentace v 9:30

UP od 9:45

Rozprava, foto, zahájení v 9:50

Start RZ1 v 10:00

Start poslední RZ: nejpozději v 16:00

Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

Position Name
1. Martin Knespl
2. Tom Procházka
3. Filip Musal

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Position Name
1. Lukáš Struhovský
2. Vítek Marčan
3. Matěj Struhovský

Junior (J, 12 - 19)

Position Name
1. Jakub Kessl
2. Daniel Novák
3. Lukáš Orolín

Senior (S, 20 - 35)

Position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Martin Kraj

Matador (M, 36 - 49)

Position Name
1. Martin Knespl
2. Jiří Kessl
3. Jan Orolín

Veteran (V, 50 - 99)

Position Name
1. Petr Musal
2. Stanislav Kuník
3. Rosťa Procházka

Tech categories

Historic (H)

Position Name
1. Stanislav Kuník
2. Rosťa Procházka
3. Honza Klinger

Women

Position Name
1. Eliška Knesplová

Teams

Position Name
1. Bobik Team
2. RC Club Čistá
3. Rychlá kola
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 DOUBKOVÁ I. 60 s 09:55 10:23 29/29 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 DOUBKOVÁ II. 30 s 10:40 10:54 29/29 Finished Start list Results
Service
3 PETIHO I. 30 s 11:15 11:29 29/29 Finished Start list Results
Service
4 PETIHO II. 30 s 11:45 11:59 29/29 Finished Start list Results
Service
5 ŘEPOVSKÁ I. 30 s 12:15 12:29 29/29 Finished Start list Results
Service
6 ŘEPOVSKÁ II. 30 s 12:45 12:59 29/29 Finished Start list Results
Service
7 MEZI STROMY I. 30 s 13:15 13:29 29/29 Finished Start list Results
Service
8 MEZI STROMY II. 30 s 13:35 13:49 29/29 Finished Start list Results
Service
9 PŘEDPOSLEDNÍ 30 s 14:05 14:19 29/29 Finished Start list Results
Service
10 POSLEDNÍ 30 s 14:30 14:44 29/29 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Škoda Fabia WRC X-Ray T3 S23 S
2 3 Martin Knespl
Patriot-team A
Škoda Fabia R5 Xray XB M
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray V
4 5 Milan Dušek
RC Club Čistá
Škoda Fabia Piškotka! Xray T4 S
5 6 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X Ray T4 J
6 7 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Xray S
7 9 Stanislav Kuník
Autovrakoviště Hejtmanka MB
Š 160 MTX XV01 V, H
8 11 Martin Kraj
Vemenos Team
VW Polo WRC Xray T3 S
9 12 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
10 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 XB4 J
11 15 Lukáš Orolín
Allroad team
Fabia rally 2 Xray J
12 16 Rosťa Procházka
Ford Escord T4 V, H
13 17 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
14 18 Petr Pokorný
Tomy racing
Lancia Stratos Xray M, H
15 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
16 20 Jan Orolín
Allroad team
Fabia RS Rally 2 Xray XB4 TUX M
17 21 Jakub Orolín
Allroad team
Fabia rally 2 Xray J
18 22 Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
19 31 Michal Smejkal
Škoda Fabia Rally2 evo Xv-02pro S
20 32 Jakub Kessl
Rychlá kola
VW Golf XV01 J
21 33 Jiří Kessl
Rychlá kola
VW Golf XV01 M
22 34 Oliver Grolmus
Ford Focus WRC Tamiya XV-01 J, H
23 35 Honza Klinger
Autovrakoviště Hejtmanka MB
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 M, H
24 49 Petr Struhovský
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SK M
25 50 Matěj Struhovský
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK SJ
26 54 Stanislav Knespl
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK V, H
27 55 Eliška Knesplová
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK SJ, W
28 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SK SJ
29 - Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Josef Vacek M Unexcused
2 Tomáš Pokorný J Excused
3 Petr Konečný jun. S Excused
4 Štěpánek Marčan SJ Excused
5 Jiří Vágner SJ Excused
6 Petr Pavlát V Unexcused
7 Ayrton Alex Pavlát SJ Unexcused