Race

I. RC RALLY ZÁMECKÝ PARK
Registration has already started 12/08/2023. The end of registration was 24/08/2023
Kosmonosy - zámecký park
26.08.2023 (Saturday)
33 Racers
Race description

Pořadatel: ALLROAD RC & Bobik tem

Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Zámecký park Kosmonosy (u ZŠ Kosmonosy)

https://mapy.cz/zakladni?source=coor&id=14.924020764885086%2C50.440039756039575&x=14.9235213&y=50.4398993&z=18

Povrch trati: tráva + písek

Počet RZ: 8-12

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ne

Servisní zóna: židle, stoly (stany nejsou potřeba)

Občerstvení - zajištěno občerstvení (pivo, limo, kýta, klobásy, párek v rohlíku) - svačiny nechte doma

Startovné

superjunioři 70 Kč (neregistrovaní 100 Kč)

Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)

ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram

Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00

Konec shadedown + prezentace v 9:30

UP od 9:45

Rozprava, foto, zahájení v 9:50

Start RZ1 v 10:00

Start poslední RZ: nejpozději v 16:00

Konec rally 16:00-17:00

Foto: https://www.rajce.idnes.cz/gordonfly1/album/26-8-2023-i-rc-rally-zamecky-park

Absolute order

Position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Martin Knespl

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Position Name
1. Ayrton Alex Pavlát
2. Jiří Vágner
3. Vítek Marčan

Junior (J, 12 - 19)

Position Name
1. Karolína Havlíčková
2. Daniel Novák
3. Tomáš Pokorný

Senior (S, 20 - 35)

Position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Martin Kraj

Matador (M, 36 - 49)

Position Name
1. Martin Knespl
2. Marek Havlíček
3. Josef Vacek

Veteran (V, 50 - 99)

Position Name
1. Petr Musal
2. Vlastimil Brentner
3. Petr Pavlát

Tech categories

Historic (H)

Position Name
1. Tomáš Pokorný
2. Jan Najman
3. Rosťa Procházka

Women

Position Name
1. Karolína Havlíčková
2. Eliška Knesplová

Teams

Position Name
1. Bobik Team
2. RC Club Čistá
3. Vemenos Team
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 ZÁMECKÁ I. 30 s 10:00 10:16 33/33 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 ZÁMECKÁ II. 30 s 10:30 10:46 33/33 Finished Start list Results
Service
3 KOLEM PARKU I. 30 s 11:05 11:21 33/33 Finished Start list Results
Service
Regrouping
4 KOLEM PARKU II. 30 s 11:40 11:56 33/33 Finished Start list Results
Service
5 PARK I. 30 s 12:15 12:31 33/33 Finished Start list Results
Service
6 PARK II. 30 s 12:50 13:06 33/33 Finished Start list Results
Service
7 DLOUHÁ I. 30 s 13:25 13:41 33/33 Finished Start list Results
Service
8 DLOUHÁ II. 30 s 14:00 14:16 33/33 Finished Start list Results
Service
9 PŘEDPOSLEDNÍ 30 s 14:40 14:56 33/33 Finished Start list Results
Service
10 POSLEDNÍ 30 s 15:10 15:26 33/33 Finished Start list Results
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Škoda Fabia WRC X-Ray T3 S23 S
2 3 Martin Knespl
Patriot-team A
Škoda Fabia R5 Xray XB M
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray V
4 5 Milan Dušek
RC Club Čistá
Škoda Fabia Piškotka! Xray T4 S
5 6 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X Ray T4 J
6 7 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Xray S
7 8 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Mitsubishi Lancer EVO V. X-Ray J, H
8 10 Petr Konečný jun.
Konda team
Skoda Fabia R5 X-ray S
9 11 Martin Kraj
Vemenos Team
VW Polo WRC Xray T3 S
10 13 Josef Vacek
Lančia Martini
Škoda Fabia R5 Xray M
11 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 XB4 J
12 15 Lukáš Orolín
ALLROAD RC
Fabia R5 Xray t3 J
13 16 Rosťa Procházka
Lančia Martini
Ford T4 V, H
14 17 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
15 18 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 Xray M, H
16 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
17 20 Jan Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 Xray XB4 TUX M
18 21 Jakub Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 Xray t3 J
19 22 Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
20 23 Štěpánek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
21 24 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V
22 25 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray SJ
23 26 Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Přepracované XV-01 SJ
24 30 Jan Najman
Autovrakoviště Hejtmánka
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 J, H
25 46 Pavel Mrázek
Evo T2 007 S
26 47 David Zdobinský
Vemenos Team
Volkswagen Polo WRC X-ray t2 S
27 48 Michal Špryňar
Volkswagen Golf II GTi X-ray XB M
28 51 Marek Havlíček
RC team DTS Žacléř
Ford Fiesta S2000 Xray T2 009 evo DTS M
29 52 Karolína Havlíčková
RC team DTS Žacléř
Ford Fiesta S2000 Xray RNMSVT J, W
30 53 Vlastimil Brentner
DVB team
Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 V
31 54 Stanislav Knespl
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK V, H
32 55 Eliška Knesplová
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SJ, W
33 - Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Lukáš Struhovský SJ Excused
2 Matěj Struhovský SJ Excused
3 Petr Struhovský M Excused
4 Jakub Konečný J Unexcused
5 Stanislav Kuník V Excused