Závod

RC Rally Mečeříž

Registration has already started 05/15/2020. The end of registration was 05/29/2020
Nepřihlášen
Mečeříž - hřiště
31.05.2020 (Neděle)
25 závodníků
Popis závodu

PLAKAT
https://rcrallytimer.eu/data/race/24/plakat.png
FOTO TRATE
https://rcrallytimer.eu/data/race/24/trat.jpg

termín : 31.5. 2020 neděle

pořadatel : Josef Vacek & BOBIK team RCČ

ředitel závodu : Vacek Josef

místo konání : Mečeříž - hřiště
https://mapy.cz/zakladni?x=14.7395775&y=50.2873728&z=18&source=coor&id=14.73969548707069%2C50.28775496052512

povrch tratě : tráva - místy vyjetá na hlínu

počet RZ : ...až RZ12

el. 230V: ano
Tlakový vzduch: ano

příjem přihlášek do 29.5.2020

startovné : superjunioři 50,- Kč(neregistrovaní 100,-);
Junioři 100,-(neregistrovaní 150)
ostatní - registrovaní 150,- Kč (neregistrovaní 200,-Kč)

Občerstvení: lze objednat rozvoz jídla

Je možné se svézt na kousku trati se zapůjčeným modelem

Harmonogram:
Začátek rally - prezentace, shakedown v 9:00
Konec shadedown + prezentace v 9:30
UP od 9:45
Rozprava, foto, zahájení v 9:50
Start RZ1 10:00
Konec rally 16:00

Harmonogram
# Jméno Interval startů Start Detaily
1 FRANTINOVA I. 60 s 10:45
Servis
2 FRANTINOVA II. 60 s 11:30
Servis
3 PROTI KORONAVIRU I. 60 s 12:30
Servis
4 PROTI KORONAVIRU II. 60 s 13:20
Servis
5 S ROUŠKOU I. 30 s 14:00
Servis
6 S ROUŠKOU II. 30 s 14:30
Servis
7 Mečeřížská I. 30 s 15:00
Servis
8 Mečeřížská II. 30 s 15:25
Servis
9 BONUSOVÁ 30 s 15:50
UP
Přihlášení závodníci
# Jméno Tým Kategorie
1 Filip Musal Bobik Team S
2 Tom Procházka RC Club Čistá S
3 Stanislav Kunik Autovrakoviste Hejtmanka V/H
4 Petr Musal Bobik Team V
5 Stanislav Knespl Patriot-team V/H
6 Marek Elstner RC Allroad Team A J
7 Jan Orolín RC Allroad team B M/H
8 Karel Zednicek Znojmia team V/H
9 Petr Konečný jun. Konda team J
10 Jakub Konečný Konda team J
11 Martin Knespl Patriot-team M
12 Lukáš Orolín RC Allroad Team A J/H
13 Jakub Orolín RC Allroad Team A SJ
14 Petr Pokorný soukromník M
15 Tomáš Pokorný soukromník J
16 Jiří Valík LančiaMartini J
17 Martin Homolka RC Club Čistá SJ
18 Lukáš Struhovský Patriot-team SJ
19 Josef Vacek LančiaMartini M
20 Martin Homolka st. RC Club Čistá M
21 Martin Čejchan RC Rally Racing Team J
22 Aleš Čejchan RC Rally Racing Team M/H
23 Jan Heřmánek Bulíci M/H
24 Matěj Struhovský Patriot-team SJ
25 Vojta Heřmánek Bulíci SJ
Nepřihlášení registrovaní závodníci
# Jméno Kategorie
1 Petr Konečný V
2 Milan Dušek S
3 Ondřej Hůlka J