Race

RC rally Bohemia 2022
Registration has already started 08/06/2022. The end of registration was 30/06/2022
Mladá Boleslav
2.07.2022 (Saturday)
59 Racers
Race description

Závod se jede v rámci Rally Bohemia 2022

Termín: Sobota 2.7.2022

Ředitel závodu: Filip Musal

Místo konání: Staroměstské náměstí - Mladá Boleslav

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9012634&y=50.4102373&z=17&source=stre&id=105042&ds=1

planek

Povrch trati: dlažba - kočičí hlavy

Počet RZ: 8-10

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení
!ZMĚNA! - nebude zajištěno
možnost občerstvení v blízké restauraci Zlatá kovadlina
nebo objednání jídla formou DámeJídlo

Kategorie

Superjunior (0-11)
Junior (12-19)
Senior (20-35)
Matador (36-49)
Veterán (50-99)

2WD
Historic
Ženy a dívky

Startovné

Startovné se neplatí - závod je pro všechny závodníky zdarma.

Harmonogram

Bude upraven na základě počtu přihlášených

Začátek rally - prezentace, shakedown v 8:00
Konec shadedown + prezentace v 8:30
UP od 8:45
Rozprava, foto, zahájení v 8:50
Start RZ1 v 9:00
Start poslední RZ: nejpozději v 15:00
Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

#position Name
1. Martin Čejchan
2. Marek Střihavka
3. Tomáš Lysák

#categories

#superjunior

Women

#position Name
1. Karolína Havlíčková
2. Anička Černoušková
3. Adéla Horská

Teams

#position Name
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 Staroměstská I. 60 s 09:00 09:58 59/59 v cíli
Service
Regrouping
2 Staroměstská II. 30 s 10:10 10:39 59/59 v cíli
Service
3 Kvítkovice I. 30 s 10:50 11:19 59/59 v cíli
Service
4 Kvítkovice II. 30 s 11:50 12:19 59/59 v cíli
Service
5 Bzí I. 30 s 12:30 12:59 59/59 v cíli
Service
6 Bzí II. 30 s 13:15 13:44 59/59 v cíli
Service
7 Radostín I. 30 s 13:55 14:24 59/59 v cíli
Service
8 Radostín II. 30 s 14:35 15:04 59/59 v cíli
Service
9 Krásná I. 30 s 15:30 15:59 59/59 v cíli
Service
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 16 Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 X-ray S
2 7 Tom Procházka
RC Club Čistá
Toyota Yaris WRC X-Ray T3 S22 S
3 24 Stanislav Kuník
Autovrakoviste Hejtmanka MB
Skoda 160 MTX XV-01 V/H
4 18 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fábia R5 x-ray V
5 44 Stanislav Knespl
Patriot-team
Š 130 RS XV-01 SK V/H
6 47 Jan Orolín
ALLROAD RC
Škoda Fabia R5 X-RAY T3 M
7 46 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
8 32 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
9 37 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
10 12 Martin Knespl
Patriot-team
Škoda Fabia XB-Ray MK20 M
11 21 Milan Dušek
RC Club Čistá
Toyota Yaris Xray T4 S
12 1 Marek Střihavka
RC Benátky Team
Ford Focus RS WRC 03 Associated prototype 2022 S
13 43 Lukáš Orolín
ALLROAD RC
Fabia R5 X-RAY T3 J
14 28 Honza Najman
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 J
15 48 Martin Homolka
RC Club Čistá
Fabia R5 wrc Xray FDT2 008 S18 SJ
16 20 Vlastimil Brentner
DVB team
Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 V
17 4 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V
18 50 Jaroslav Pek
Dva z voken
Subaru WRC XV01 M
19 39 Josef Vacek
lanciamartini
lancia 37 xray M/H
20 49 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
21 38 Karel Šimůnek
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC XV-01 M
22 35 Filip Šimůnek
RC-LVY
Toyota Yaris WRC Tamiya XV-01 J
23 9 Ondřej Šimůnek
RC-KOBRA
Škoda Fabia XV-01 J
24 45 Jiří Půlpán
RC-KOBRA
VW Scirocco XV-01 MS M/2WD
25 53 Šimon Půlpán
RC-LVY
Subaru Impreza WRC XV-01 SJ
26 41 Jakub Půlpán
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z XV-01 evo 15 J
27 19 Pavel Krčmář
RC-KOBRA
VW Scirocco XV-01 evo 2015 M
28 31 Honza Klinger
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S2000 Tamiya XV-01 M
29 2 Martin Čejchan
RC Rally Racing Team
Škoda Fabia R5 Xray T4 21 J
30 3 Aleš Čejchan
RC Rally Racing Team
Škoda Fabia R5 Xray T4 21 M
31 26 Patrik Brentner
DVB team
Citroën DS3 WRC Xray T3 B431RR J
32 33 Jan Novák
Rc rally Čejetice
Škoda Fabia r5 Xray T3 J
33 23 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Tamiya XV01 J
34 29 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Toyota Yaris WRC X-ray SJ
35 27 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Škoda Fabia R5 Xray S
36 51 Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Pokus s díly XV-01 SJ
37 36 Pavel Mrázek
CIRUS
Mitsubishi evo T2 007 S
38 54 Anička Černoušková
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J/W
39 58 Jaroslav Kovářík
Fiat Grande Punto S2000 TA-02 S
40 52 Richard Sandleiter
Jim Beam team
BMW Z4 XV-01 SJ
41 6 Jan Viktora
Samohýl ŠKODA Team
ŠKODA Fabia Rally2 evo TUX S
42 5 Tomáš Lysák
RC Samohýl ŠKODA Team
ŠKODA FABIA Rally2 evo Xray S
43 11 František Čejchan
RC Rally Racing Team
Ford Fiesta WRC Xray T3 12 J
44 34 Jiri Baxa
Škoda Fabia R5 Precoriate 4wd S
45 59 Martin Frič
Subaru Impreza TT 01 M
46 15 Adam Brentner
DVB team
Citroën DS3 WRC Xray T3 V21FMR S
47 17 Marek Havlíček
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS M
48 22 Radek Toman
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS M
49 25 Karolína Havlíčková
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000 Xray RNMSVT J/W
50 30 Václav Toman
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS V
51 40 Michal Špryňar
RC Benátky Team
Ford Focus RS WRC X-ray XB M
52 42 Roman Horský
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift Tamiya M-07M V/2WD
53 55 Adéla Horská
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift Super 1600 Tamiya M-03M S/2WD/W
54 56 Ondřej Horský
Subaru Impreza WRC Tamiya TB02 M
55 57 Ondřej Horský ml.
Subaru Impreza WRC 2009 Tamiya DF03 SJ
56 14 Jakub Charvát
ŠKODA Fabia Rally2 evo TUX S
57 8 Tomáš Mudřík
Ford Fiesta RS WRC X-ray T3 J
58 13 Jakub Mudřík
Ford Fiesta RS WRC X-ray T3 J
59 10 Martin Mudřík
Ford Fiesta RS WRC X-ray T3 V
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Martin Kraj S Excused
2 David Zdobinský S Excused
3 Jakub Orolín J Excused
4 Rosťa Procházka V Unexcused
5 Petr Pokorný M Excused
6 Tomáš Pokorný J Excused
7 Lukáš Struhovský SJ Unexcused
8 Ondřej Hůlka J Excused
9 Matěj Struhovský SJ Unexcused
10 Petr Struhovský M Unexcused