Race

RC RALLY BOHEMIA 2023
Registration has already started 10/06/2023. The end of registration was 29/06/2023
Mladá Boleslav
01.07.2023 (Saturday)
33 Racers
Race description

Závod se jede v rámci Rally Bohemia 2023

Termín: Sobota 1.7.2023

Ředitel závodu: Filip Musal

Místo konání: Staroměstské náměstí - Mladá Boleslav

https://mapy.cz/zakladni?x=14.9012634&y=50.4102373&z=17&source=stre&id=105042&ds=1

planek

Povrch trati: dlažba - kočičí hlavy

Počet RZ: 8-10

el. 230 V: Ano

Tlakový vzduch: Ano

Servisní zóna: s sebou stany, židle, stoly...

Občerstvení
Zajištěno pivo, limo, jídlo

Kategorie

Superjunior (0-11)
Junior (12-19)
Senior (20-35)
Matador (36-49)
Veterán (50-99)

Historic

Startovné

Startovné se neplatí - závod je pro všechny závodníky zdarma.

Harmonogram

Bude upraven na základě počtu přihlášených

Začátek rally - prezentace, shakedown v 8:00
Konec shadedown + prezentace v 8:30
UP od 8:45
Rozprava, foto, zahájení v 8:50
Start RZ1 v 9:00
Start poslední RZ: nejpozději v 15:00
Konec rally 16:00-17:00

Absolute order

Position Name
1. Martin Čejchan
2. Tom Procházka
3. Aleš Čejchan

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Position Name
1. Jiří Vágner
2. Vítek Marčan
3. Ayrton Alex Pavlát

Junior (J, 12 - 19)

Position Name
1. Martin Čejchan
2. Daniel Novák
3. Martin Homolka

Senior (S, 20 - 35)

Position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Milan Dušek

Matador (M, 36 - 49)

Position Name
1. Aleš Čejchan
2. Martin Knespl
3. Jan Orolín

Veteran (V, 50 - 99)

Position Name
1. Petr Musal
2. Petr Pavlát
3. Roman Horský

Tech categories

Historic (H)

Position Name
1. Jan Papež
2. Roman Horský
3. Rosťa Procházka

Women

Position Name
1. Eliška Knesplová
2. Adéla Horská
3. Jana Navrátilová

Teams

Position Name
1. RC Rally Racing Team
2. RC Club Čistá
3. Bobik Team
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 Staroměstská I. 60 s 09:05 09:37 33/33 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 Staroměstská II. 30 s 10:00 10:16 33/33 Finished Start list Results
Service
3 Kvítkovice I. 30 s 10:30 10:46 33/33 Finished Start list Results
Service
4 Kvítkovice II. 30 s 11:05 11:21 33/33 Finished Start list Results
Service
5 Městská I. 30 s 12:15 12:31 33/33 Finished Start list Results
Service
6 Městská II. 30 s 12:48 13:04 33/33 Finished Start list Results
Service
Regrouping
7 Radostín I. 30 s 13:20 13:36 33/33 Finished Start list Results
Service
8 Radostín II. 30 s 13:50 14:06 33/33 Finished Start list Results
Service
9 Krásná I. 30 s 14:20 14:36 33/33 Finished Start list Results
Service
10 Krásná II. 30 s 14:50 15:06 33/33 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Škoda Fabia WRC X-Ray T3 S23 S
2 3 Martin Knespl
Patriot-team A
Škoda Fabia R5 Xray XB M
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray V
4 5 Milan Dušek
RC Club Čistá
Škoda Fabia Piškotka! Xray T4 S
5 6 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X Ray T4 J
6 7 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Xray S
7 11 Martin Kraj
Vemenos Team
VW Polo WRC Xray T3 S
8 12 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
9 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 XB4 J
10 16 Rosťa Procházka
Ford T4 V, H
11 17 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
12 18 Petr Pokorný
Tomy racing
Lancia Stratos Xray M, H
13 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
14 20 Jan Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 Xray XB4 TUX M
15 22 Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
16 23 Štěpánek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
17 24 Petr Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 X-ray T3 MB V
18 25 Ayrton Alex Pavlát
AyA racing
Audi quattro Sport S1 E2 Tamiya TA02 PP SJ
19 26 Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Přepracované XV-01 SJ
20 31 Michal Smejkal
Škoda Fabia R5 evo Tamiya xv-02pro S
21 36 Matěj Kondratiev
Subaru Impreza X-ray T2 009 J
22 37 Marek Střihavka
RC Modely Střihoun
Toyota Yaris WRC Tamiya TRFX Evo23 S
23 38 Martin Čejchan
RC Rally Racing Team
Škoda Fabia Rally2 Evo XRAY T4 21 J
24 39 Aleš Čejchan
RC Rally Racing Team
Škoda Fabia R5 XRAY T4 21 M
25 40 Ondřej Horský
Green mountains RC team
Subaru Impreza WRC 98 Tamiya XV02 M
26 41 Roman Horský
Green mountains RC team
Subaru Impreza WRC 98 Tamiya XV01 V, H
27 42 Adéla Horská
Green mountains RC team
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 S, W
28 43 Ondřej Horský ml.
Green mountains RC team
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 SJ
29 44 Jan Papež
DNF
Lancia Delta HF No name 3DP S, H
30 45 Jana Navrátilová
DNF
Mazda 2 MF-01M SJ, W
31 54 Stanislav Knespl
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SK V, H
32 55 Eliška Knesplová
Patriot-team A
Škoda 130RS XV-01 SJ, W
33 - Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Josef Vacek M Unexcused
2 Lukáš Struhovský SJ Excused
3 Matěj Struhovský SJ Excused
4 Petr Struhovský M Excused
5 Tomáš Pokorný J Excused
6 Petr Konečný jun. S Excused
7 Jakub Orolín J Unexcused
8 Lukáš Orolín J Unexcused
9 Stanislav Kuník V Excused