Race

Memoriál Františka Doležala III.
Registration has already started 21/09/2023. The end of registration was 05/10/2023
Kosmonosy - areál biotopu
07.10.2023 (Saturday)
45 Racers
Race description

Info:
Registrace dětí bez účtu na rcrallytimer.eu na emailu: info<zavinac>rcrallytimer.eu

Pořadatel: RC Allroad Team + Bobik Team
Ředitel závodu: Jan Orolín

Místo konání: Areál koupaliště (volnočasový areál) - Kosmonosy
(https://mapy.cz/zakladni?x=14.9176739&y=50.4445286&z=18&source=traf&id=399152)

Povrch trati tráva, asfaltové přejezdy
planek

Počet RZ: 6-9
el. 230 V: Ano
Tlakový vzduch: Ano
Servisní zóna na trávě, s sebou stany, stoly, židle...

Občerstvení zajištěno
Pivo
Nealko
jídlo dle nabídky kiosku

Případně možnost objednání jídla formou dovozu z MB (DámeJídlo apod.)

Startovné
superjunioři 70 Kč (neregistrovaní 100 Kč);
Junioři 100 Kč (neregistrovaní 150 Kč)
ostatní - registrovaní 150 Kč (neregistrovaní 200 Kč)

Harmonogram
Začátek rally - prezentace, shakedown v 8:30
Konec shakedown + prezentace v 9:00
UP od 9:15
Rozprava, foto, zahájení v 9:20
Start RZ1 v 9:30
Start poslední RZ: nejpozději v 14:00
Konec rally 15:00-16:00

Vyhlášení sezóny

Po skončení závodu proběhne vyhlášení výsledků sezóny 2023, v restauraci Radnice Řepov (https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=12957622&ds=1&x=14.9565468&y=50.4027988&z=17).
Nabídka jídel na vyhlášení:
1 - Smažený sýr, brambory
2 - Smažený sýr, hranolky
3 - Kuřecí řízek, brambory
4 - Kuřecí řízek, hranolky
5 - Švei-ču-žou

Výběr a počet jídel uveďte v přihlášce!

Absolute order

Position Name
1. Ondřej Šimůnek
2. Tom Procházka
3. Filip Musal

Age categories

SuperJunior (SJ, 0 - 11)

Position Name
1. Lukáš Struhovský
2. Šimon Půlpán
3. Matěj Struhovský

Junior (J, 12 - 19)

Position Name
1. Ondřej Šimůnek
2. Karolína Havlíčková
3. Denis Krčmář

Senior (S, 20 - 35)

Position Name
1. Tom Procházka
2. Filip Musal
3. Martin Kraj

Matador (M, 36 - 49)

Position Name
1. Martin Knespl
2. Josef Vacek
3. Pavel Krčmář

Veteran (V, 50 - 99)

Position Name
1. Petr Musal
2. Vlastimil Brentner
3. Rosťa Procházka

Tech categories

Historic (H)

Position Name
1. Tomáš Pokorný
2. Lukáš Struhovský
3. Michal Špryňar

Women

Position Name
1. Karolína Havlíčková
2. Eliška Knesplová
3. Silvie Sandleiterová

Teams

Position Name
1. Bobik Team
2. RC KOBRA
3. RC Club Čistá
Time plan
# Name Start interval Start Last start Status Details
1 FRANTIŠKOVA I. 30 s 09:30 09:52 45/45 Finished Start list Results
Service
Regrouping
2 FRANTIŠKOVA II. 30 s 10:00 10:22 45/45 Finished Start list Results
Service
3 FRANTINOVA I. 30 s 10:40 11:02 45/45 Finished Start list Results
Service
4 FRANTINOVA II. 30 s 11:20 11:42 45/45 Finished Start list Results
Service
5 FANDOVA I. 30 s 12:00 12:22 45/45 Finished Start list Results
Service
6 FANDOVA II. 30 s 12:40 13:02 45/45 Finished Start list Results
Service
7 FRANTIŠKOVA III. 30 s 13:20 13:42 45/45 Finished Start list Results
Service
8 FRANTIŠKOVA IV. 30 s 14:00 14:22 45/45 Finished Start list Results
Closed park
Registered racers
# St. n. Name
Team
Bodywork Chassis Category
1 1 Tom Procházka
RC Club Čistá
Ford Focus RS WRC 06 X-Ray T3 S23 S
2 3 Martin Knespl
Patriot-team A
Škoda Fabia R5 Xray XB M
3 4 Petr Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray V
4 5 Milan Dušek
RC Club Čistá
Škoda Fabia Piškotka! Xray T4 S
5 6 Daniel Novák
RC Rally Čejetice
Fabia R5 X Ray T4 J
6 7 Jiří Černý
RC Rally Čejetice
Fabia R5 Xray S
7 8 Tomáš Pokorný
Tomy racing
Mitsubishi Lancer EVO V. X-Ray J, H
8 10 Petr Konečný jun.
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 S
9 11 Martin Kraj
Vemenos Team
VW Polo WRC Xray T3 S
10 12 Jakub Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 J
11 13 Josef Vacek
Lančia Martini
Škoda Fabia R5 Xray M
12 14 Martin Homolka
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 XB4 J
13 15 Lukáš Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 Xray XB4 TUX J
14 16 Rosťa Procházka
Lančia Martini
Ford T4 V, H
15 17 Martin Homolka st.
RC Club Čistá
Škoda Fabia R5 Tamiya TA-02 RS M
16 18 Petr Pokorný
Tomy racing
Audi Quattro S1 Xray M, H
17 19 Petr Konečný
Konda team
Škoda Fabia R5 Xray/S KT 21 V
18 20 Jan Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 Xray XB4 TUX M
19 21 Jakub Orolín
ALLROAD RC
Fabia RS Rally 2 X-RAY T3 J
20 22 Vítek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
21 23 Štěpánek Marčan
Tomy racing
Subaru Impreza XV-01 SJ
22 26 Jiří Vágner
Jim Beam team
BMW Z4 Přepracované XV-01 SJ
23 30 Jan Najman
Autovrakoviště Hejtmánka
Subaru Impreza WRC Tamiya XV01 J, H
24 34 Oliver Grolmus
Ford Focus XV-01 J, H
25 48 Michal Špryňar
RC Benátky Team
Volkswagen Golf II GTi Xray XB M, H
26 49 Petr Struhovský
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SK M, H
27 50 Matěj Struhovský
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK SJ, H
28 51 Marek Havlíček
DTS Žacléř
Ford Focus S2000 X-ray M
29 52 Karolína Havlíčková
DTS Žacléř
Ford Focus S2000 X-ray J, W
30 53 Vlastimil Brentner
DVB team
Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 V
31 54 Stanislav Knespl
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK V, H
32 55 Eliška Knesplová
Patriot-team Junior
Š 130 RS XV-01 SK SJ, W
33 56 Silvie Sandleiterová
Jim Beam team
BMW Z4 XV-01 SJ, W
34 60 Lukáš Struhovský
Patriot-team A
Š 130 RS XV-01 SK SJ, H
35 - Jiří Půlpán
RC KOBRA
VW Scirocco XV-01 M
36 - Karel Šimůnek
RC KOBRA
Toyota Yaris WRC XV-01 M
37 - Ondřej Šimůnek
RC KOBRA
Škoda Fabia R5 XB J
38 - Filip Šimůnek
RC KOBRA
Toyota Yaris WRC XV-01 J
39 - Pavel Krčmář
RC KOBRA
Subaru Impreza XV-01 M
40 - Denis Krčmář
RC KOBRA
Subaru Impreza XV-01 J
41 - Daniel Krčmář
RC KOBRA
Lada XV-01 J
42 - Štěpán Klepáček
RC KOBRA
Subaru Impreza XV-01 J
43 - Šimon Půlpán
RC KOBRA
Mustang XV-01 SJ
44 - Martin Kesner
Toyota yaris XRay S
45 - Filip Musal
Bobik Team
Škoda Fabia R5 Xray S
Not signed up registered racers
# Name Category Status
1 Petr Pavlát V Unexcused
2 Ayrton Alex Pavlát SJ Unexcused
3 Stanislav Kuník V Unexcused