Průběžné pořadí

Aktuální bodová tabulka celkového pořadí zatím zahrnují i jezdce v kategorii Open (O), potřebné funkce pro správné zobrazení budou brzy implementovány. Tabulky nezahrnují kategorii LTX, Open.
Závodníci
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. Petr Konečný - - - - - - - - - -
2. Petr Konečný jun. - - - - - - - - - -
3. Jakub Konečný - - - - - - - - - -
4. Martin Homolka - - - - - - - - - -
5. Ondřej Hůlka - - - - - - - - - -
6. Martin Homolka st. - - - - - - - - - -
7. Martin Knespl - - - - - - - - - -
8. Filip Musal - - - - - - - - - -
9. Petr Musal - - - - - - - - - -
10. František Doležal - - - - - - - - - -
11. Štěpán Hanvald - - - - - - - - - -
12. Karel Zednicek - - - - - - - - - -
13. Marek Elstner - - - - - - - - - -
14. Stanislav Kunik - - - - - - - - - -
15. Tom Procházka - - - - - - - - - -
16. Stanislav Knespl - - - - - - - - - -
17. Lukáš Struhovský - - - - - - - - - -
SuperJunior ( SJ, 0 - 11)
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. Martin Homolka - - - - - - - - - -
2. Štěpán Hanvald - - - - - - - - - -
3. Lukáš Struhovský - - - - - - - - - -
Junior ( J, 12 - 19)
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. Petr Konečný jun. - - - - - - - - - -
2. Jakub Konečný - - - - - - - - - -
3. Ondřej Hůlka - - - - - - - - - -
4. Marek Elstner - - - - - - - - - -
Senior ( S, 20 - 35)
Matador ( M, 36 - 50)
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. Martin Homolka st. - - - - - - - - - -
2. Martin Knespl - - - - - - - - - -
3. Petr Musal - - - - - - - - - -
Veteran ( V, 51 - 99)
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. Petr Konečný - - - - - - - - - -
2. František Doležal - - - - - - - - - -
3. Karel Zednicek - - - - - - - - - -
4. Stanislav Kunik - - - - - - - - - -
5. Stanislav Knespl - - - - - - - - - -
Týmy
Pořadí Jméno Celkem 1. závod 2. závod 3. závod 4. závod 5. závod 6. závod 7. závod 8. závod Celkem
1. ALLROAD RC MB A - - - - - - - - - -
2. Autovrakoviste Hejtmanka - - - - - - - - - -
3. Bobik team - - - - - - - - - -
4. Konda team - - - - - - - - - -
5. Patriot-team - - - - - - - - - -
6. RC Club Čistá - - - - - - - - - -
7. Znojmia team - - - - - - - - - -